Hanabrand Nahřívací polštářek bederní motýlci

100% bavlna
Rozměr
55 x 20 cm

• , zakoupeno v Econea

• Mám polštářek doma. Potřebovala jsem narychlo koupit dárek. Polštářek je náš oblíbený.
  • , zakoupeno v Econea

• Vyhovující velikost, praktický snímatelný a pratelný povlak.

Pečlivé zpracování, vyhovující velikost. Polštářek používám denně, pomáhá mi od bolestí. Jsem s ním spokojená.

• , zakoupeno v Econea

Skvělý pomocník na krční i bederní páteř. Pomáhá mi každý večer :-) Krásné provedení. Vhodné i jako dárek.

Materiál
100% bavlna
Rozměr
55 x 20 cm

100% bavlněný polštářek ukrývá pohankové a špaldové slupky v BIO kvalitě, které rozmazlí namožené a unavené tělo. Jemná výplň výborně akumuluje teplo a polštářek tak spolehlivě prohřeje a pohladí přetížené klouby, natažené svaly, prokřehlé nohy či zablokovanou krční páteř. Jemné slupky příjemně šustí a unavené tělo něžně masírují. Prodloužený tvar polštářku padne jako ulitý na bolavá bedra, krásně se s ním usíná a hrozí, že ho nebudete chtít dát z ruky. Rodinné prostředí a poctivá domácí práce. To jsou hodnoty, kterých si na Hanabrand ceníme. Paní Hanka za pomoci celé své rodiny už od roku 2015 usiluje o to dělat svět a domov každého z nás hezčím místem. V domácí dílně šije nejen krásné pytlíčky na potraviny s květem života, ale i další pomocníky do domácnosti plné elegance. Používá výhradně kvalitní materiály od českých dodavatelů a všechny své produkty sama důkladně testuje a neustále vylepšuje. Podle nás jí to jde skvěle.

• , zakoupeno v Econea

• Vyhovující velikost, praktický snímatelný a pratelný povlak.